Praca na magazynie

Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy i doświadczenie w pracy na magazynie
Aplikuj - takich pracowników poszukujemy dla naszego klienta.
OPIS STANOWISKA PRACY:
- Kompletacja zamówień przy pomocy skanera,
- Dbanie o porządek w miejscu pracy,

Wymagania:
-Doświadczenie na stanowisku magazyniera,
- Umiejętność poruszania się wózkiem widłowym,
- Chęci do pracy,
- Posiadanie auta jest dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z gwarancją godzin,
- Atrakcyjne wynagrodzenia (gwarantowana kwota, oraz dodatki za godziny nadliczbowe, oraz święta)
- Zakwaterowanie,
- Stabilność zatrudnienia,
- Opieka polsko-języcznego koordynatora i brygadzisty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres malinowska@global-inhouse.de lub też kontakt telefoniczny 791326893, +4915159823704 i o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Data dodania: 23/03/2018